Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Uspořádání webu

Jedním z klíčů k úspěšnému webdesignu je kvalitní struktura webu. Dobře uspořádané stránky zajistí intuitivní ovládání a vaše uživatele hladce zavedou tam, kam se chtějí dostat. Uspořádání webu vychází z potřeb uživatelů, jejich návyků nebo obchodních cílů. Především by mělo dávat smysl a také odpovídat charakteru vaší společnosti.

Zvolíme vhodný navigační systém

Obsah webu musí být přirozeně roztříděn do kategorií. Proto je nezbytné, aby každá stránka webové prezentace byla lehce řízena. Námi dodávaný navigační systém je jednoduchý, přispěje ke spokojenosti uživatelů a pomůže zvýšit počet stránek, které uživatelé navštíví. Čím snadněji se bude uživatel na stránkách pohybovat, tím lepší dojem na něj udělají.

Naše řešení: V prvním kroku si uděláme odhad počtu stálých odkazů, kolik jich má být na jednotlivých stránkách. Už pouhý počet odkazů určí, zda budeme používat vodorovný nebo svislý navigační systém, případně oba.

Vytvoříme kategorie

Abychom mohli web uspořádat do kategorií a navrhnout ho opravdu dobře, musíme mít jasnou představu o tom, komu je určen a k čemu bude sloužit. V tomto okamžiku nastává velmi důležitá analýza vaší společnosti a vašich specifických potřeb.

Pomůžeme najít cestu zpět

V momentě, kdy se uživatel na webu ztratí, by měl sáhnout po mapě stránek. Mapa jasnou a stručnou formou ukáže hierarchii stránek a pomůže uživateli s orientací. Ještě rychlejší způsob, jak se vrátit zpět, je bezpochyby drobečková navigace. Rovněž zajistíme, aby se uživatelé mohli vždy vrátit zpět na domovskou stránku, kliknutím na webové logo.

Vložíme nástroj k vyhledávání

Vyhledávání je základní funkcí všech větších webových stránek a portálů. Představte si situaci, že na stránky přijde uživatel, který přesně ví, co chce. Rychlý a účinný vyhledávací nástroj je v tomto případě rozhodujícím faktorem pro získání uživatelovy důvěry. Zkušenosti máme i s tvorbou pokročilého vyhledávacího nástroje, který umožní hledat spojení slov a specifické termíny.

Naše řešení: Vašim stránkám poskytneme výkonný a použitelný vyhledávací nástroj. Zvláštní pozornost věnujeme tomu, jakým způsobem a s jakou přesností bude prezentovat výsledky hledání.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury