Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Tvorba webových stránektvorba webových stránek

Kvalitní webová sídla nejsou jen pouhým shlukem náhodně sestavených stránek a jejich prvků. Vytvoříme vám navzájem provázané webové stránky, na kterých se bude uživatel snadno orientovat.

Uspořádání webu

Jedním z klíčů k úspěšnému webdesignu je kvalitní struktura webu. Dobře uspořádané stránky zajistí intuitivní ovládání a vaše uživatele hladce zavedou tam, kam se chtějí dostat. Uspořádání webu vychází z potřeb uživatelů, jejich návyků, nebo obchodních cílů. Především by mělo dávat smysl a také odpovídat charakteru vaší společnosti.

HTML kódování

Chování a vzhled webových stránek velmi záleží na technologiích, které použijeme. HTML kódem webovému prohlížeči řekneme, co stránka obsahuje a jak by měla být zobrazena. Podrobnosti o vzhledu (styl a barvy) oddělujeme od struktury a ukládáme do externího CSS souboru.

Aktualizace obsahu

Při návrhu vašich webů potřebujeme vyřešit většinou dva problémy - a sice jakým obsahem web naplnit a jak tento obsah později aktualizovat. Dodání obsahu je většinou k tíži klienta. My zařídíme copywriting a k webu dodáme CMS redakční systém, pomocí kterého si obsah vašich webových stránek snadno zaktualizujete.

Internetový obchod

Přesvědčivý důvod použití internetu je možnost najít a zakoupit výrobek on-line přímo v e-shopu. Vlastnit on-line obchod není v dnešní době nic nedosažitelného. Může se stát doplňkem vašeho kamenného obchodu nebo hlavním předmětem podnikání. Jak ale uspět v silném konkurenčním prostředí? Náš přehledný design a jednoduché, bezchybně fungující rozhraní vám poskytne bezpečný základ pro obchodování na internetu.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury