Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Registrace do katalogů

Registrace odkazu do katalogů je jedna z metod internetového marketingu. Touto rutinní činností zajišťujeme částečný podíl zpětných odkazů vedoucích na vaši webovou stránku. Katalogy firem jsou na internetu od jeho počátku a těší se stále velké oblibě u webdesignérů, kteří do nich registrují velké množství odkazů. Výhodou je to, že znění odkazu máme v podstatě plně ve své režii a můžeme jej opatřit lákavým nadpisem a textem bohatým na klíčová slova. Vkládání odkazů do katalogů vyžaduje určitou dávku námahy, a proto dopředu uvážíme, do kterých katalogů se vyplatí váš web zaregistrovat. Především to jsou katalogy oborové, jelikož síla odkazů z obecných katalogů není v dnešní době veliká.

S katalogy to umíme

Řada katalogů poskytuje své služby zdarma, další pouze za poplatek. Disponujeme vlastním aktualizovaným seznamem dlouhodobě fungujících katalogů, do kterých odkazy vkládáme. Záleží jen na vás, jakou službu zvolíte. My se orientujeme na výsledek. Používáme nejlepší způsob, jak vás do katalogů zaregistrovat - děláme to ručně. Automatizované služby vám sice mohou naoko pomoci, ale důvěryhodnost této metody je diskutabilní. Ruční registrace vašich stránek alespoň do 20 významných českých, zahraničních a oborových katalogů vám přinese vyšší návštěvnost.

Naše řešení: Zaregistrujeme vaši stránku do nejvýznamnějších katalogů firem na českém internetu. Pokud to myslíte se svým webem opravdu vážně, svěřte tuto neatraktivní činnost do našich rukou. Přibývající počet nových uživatelů na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury