Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Tvorba loga

Logo je jedním z nejsilnějších artiklů, který odliší vaši firmu od těch ostatních. Pokud na domovské stránce máte logo, uživatelé váš web snadněji identifikují.

Logotyp

Pokud má vaše organizace logo, mělo by být uvedeno na každé stránce vaší webové prezentace, a to vždy na stejném místě a ve stejné velikosti. Dodržování tohoto pravidla vám přineseme řadu výhod:

  • Jednotný vzhled. Pomocí loga udržíme vizuální jednotu všech stránek. Uživatelé budou mít při pohybu mezi jednotlivými dokumenty vašeho díla pocit soudržnosti a určitého řádu.
  • Pokrytí všech přístupových cest. Pokud budete mít logo na každé stránce, pomůžete tím uživatelům k lepší orientaci, jestliže vstoupí na váš web přes jinou než domovskou stránku. Uživatelé takto často postupují, když na určitou část vašich stránek odkážou vyhledávače nebo pokud se tam ocitnou prostřednictvím odkazu z jiné stránky.
  • Snadnější zapamatovatelnost. Čím častěji uživatelé vaše logo vidí, tím jim bude připadat známější.

Logo pro web nebo vektorové logo?

Tvorbu loga si u nás můžete objednat ve dvou variantách. Logo pro web je cenově dostupnější a jde o středně velký, bitmapový obrázek v kompresním formátu jpg, png či gif, který většinou nese vaši firemní značku. Takové logo je vhodné pro použití na webu, pro umístění na vizitky nebo malé letáky.

Vektorové logo je zhotoveno v křivkách pomocí vektorového grafického editoru, logo není komprimováno a díky křivkám může být zmenšováno či zvětšováno do libovolného rozměru, bez ztráty kvality. Výstupním formátem souboru je výchozí formát použitého editoru a všechny běžné kompresní formáty. Součástí dodávky je logomanuál, obsahující mimojiné i 2 další barevné varianty loga - většinou černobílou verzi a verzi s jinou kombinací barev na vaše přání. Vektorové logo lze předat reklamním agenturám jako část podkladů pro tvorbu plachet, plakátů, reklamních poutačů, cedulí, samolepek atp., dále k promítání na venkovních obrazovkách či projektorech a dalším reklamním účelům.

Podívejte se na loga která jsme navrhli

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury