Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Grafický design grafický design

Prioritou jsou vaše funkční, přehledné a použitelné webové stránky. To ale neznamená, že by neměly mít šmrnc. Vzhled a první dojem hrají při prvním setkání se značkou velkou roli. Celkovou vizuální podobu vytváříme z těchto komponentů:

Grafický návrh

Grafika je jedním ze základních stavebních kamenů webu. Správným použitím grafiky přeměníme stránku prostého textu na úchvatnou kombinaci typogragfie a designu, která zvýší srozumitelnost a přehlednost webové stránky.

Firemní identita

Víme, že celkový vzhled vašeho webu bude působit na city uživatelů a vytvoří dojem. Proto vymezíme značku tak, aby pozitivně ovlivnila smýšlení a chování uživatelů na vašich stránkách.

Tvorba loga

Logo je jedním z nejsilnějších artiklů, který odliší vaši firmu od těch ostatních. Pokud na domovské stránce máte logo, uživatelé váš web snadněji identifikují.

Flash animace

Animace vytváříme zejména pro zatraktivnění webu a za účelem zaujmout uživatelovu pozornost. Veškerá banerová reklama a jiné animace vznikají v grafickém studiu za použití aplikace Adobe Flash a XARA.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury