Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, responzivní FIREMNÍ WEBY, bezpečné a rychlé E-SHOPY. Správa stránek, kampaně, online marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Služby

Jsme skupina kreativních grafiků, html kodérů a programátorů. Vytváříme moderní webdesign, funkční a poutavé online prezentace a internetové obchody. Orientujeme se na zákazníka, o jehož spokojenost usilujeme důslednou prací, která zároveň uspokojuje naši potřebu seberealizace.

Konzultacekonzultace

O tom zda bude projekt úspěšný často rozhoduje prvních pár týdnů. Proto každá naše práce začíná nasloucháním potřeb uživatelů a pochopením obchodního prostředí klienta. Syntézou nasbíraných informací dosáhneme cílů snadněji a rychleji.

  • Analýza budoucího uživatele
  • Průzkum trhu a konkurece
  • Vývoj produktové strategie
  • Webhosting

Grafický designgrafický design

Prioritou je váš funkční, přehledný a použitelný web. To ale neznamená, že by neměl mít šmrnc. Vzhled a první dojem hrají při prvním setkání se značkou velkou roli. Celkovou vizuální podobu vytváříme z těchto komponent:

Webové stránky tvorba webových stránek

Tvorba kvalitních webových stránek není jen o náhodném sestavení stránek a jejich prvků dohromady. V Creative Webdesign tvoříme navzájem provázané webové stránky, na kterých se uživatel bude vždy a snadno orientovat.

Marketing a SEOonline marketing

Výhoda webu je v tom, že doslova vše lze měřit. A podle toho co zjistíme, víme co změnit, abychom na stránky přivedli více relevantních uživatelů. Provoz na webu zvýšíme SEO optimalizací a dalšími marketingovými technikami.

 

Pracovali jsme pro živnostníky, firmy i jiné agentury