Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, senzační webové STRÁNKY a inteligentní E-SHOPY. Strategie, kreativita, vývoj a marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Portál 8910.cz

Internetový magazín o chytrých telefonech Samsung.

Facelift grafiky

Provedli jsme facelift designu a první fázi vylepšení kódu, stylu a textového obsahu. Spustili jsme mobilní verzi pro pohodlné prohlížení stránek v mobilních prohlížečích. Zredukovali jsme počet stahovaných CSS souborů pro urychlení načítání stránek a zavedli další optimalizaci pro vyhledávače, čímž jsme zvedli návštěvnost stránek.

Diskuzní fórum

Hlavní součástí stránek je propracované diskuzní fórum, které jsme upgradovali na nejnovější verzi. Fórum disponuje mimojiné možností udělování hodností uživatelům, osobní ohodnocení členů, možnost zakládat a spravovat témata aj. Propojení se sociálními sítěmi, komentáře ke článkům, správa uživatelů, systém osobních zpráv aj. Správa webu skrz redakční systém Joomla!.

http://www.8910.cz

Poskytnuté služby: Webové stránky, Mobilní web, Grafický design, Logo pro web, Tvorba obsahu, SEO optimalizace, XHTML kód a CSS styl

Použité technologie: Redakční systém, XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, Flash,

Samsung 8910.cz
 

Další reference

Co naši klienti říkají...

Po prvním zhlédnutí našich stránek jsme byli příjemně překvapeni, protože dopadly lépe, než jsme si představovali. Autora stránek chválíme za to, že všechny naše požadavky, které jsme od stránek vyžadovali, splnil nad naše očekávání.
František Kříž, majitel
penzion-ufranty.cz

Pracovali jsme pro